Rehabilitacja dorosłych

Oferujemy profesjonalną i specjalistyczną pomoc, opartą o najnowszą wiedzę medyczną zwalczającą bóle, niewydolności oraz dysfunkcje narządu ruchu.

Świadczymy kompleksową a także wszechstronną rehabilitację: ortopedyczną, neurologiczną, kardiologiczną, urologiczną, ginekologiczną jak również sportową.

Terapia ma na celu m.in. przywrócenie sprawności funkcjonalnej, wyeliminowaniu bólu i poprawę możliwości fizycznych organizmu. Dla nas ważne jest, by pacjent uzyskał niezależność w wykonywaniu wszelkich czynności dnia codziennego, jego powrót do życia społecznego, zawodowego oraz hobby. Końcowym etapem rehabilitacji jest powrót do rekreacyjnego, a nawet profesjonalnego uprawiania sportu. Wcześnie podjęta rehabilitacja zapobiega powstawaniu a także utrwalaniu się zmian patologicznych, pozwala na szybki powrót do zdrowia.

Terapia jest dobierana indywidualnie w zależności od występujących dolegliwości, stopnia zaawansowania dysfunkcji narządu ruchu, ogólnego stanu zdrowia i wieku pacjenta. Na początku wizyty przeprowadzany jest
szczegółowy wywiad, oceniana jest dokumentacja medyczna. Wspólnie dobieramy nasz cel.

Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów podczas terapii łączymy wiele specjalistycznych metod i narzędzi terapeutycznych m.in.: